پایگاه شخصی دکتر محمد حسن قدیری ابیانه

دکترای علوم استراتژیک با گرایش مدیریت استراتژیک، معمار پایه یک و عضو نظام مهندسی، مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام، سفیرسابق در مکزیک و استرالیا

پایگاه شخصی دکتر محمد حسن قدیری ابیانه

دکترای علوم استراتژیک با گرایش مدیریت استراتژیک، معمار پایه یک و عضو نظام مهندسی، مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام، سفیرسابق در مکزیک و استرالیا

اطلاعیه : جهت عضویت و مطالعه مطالب، به آدرس ghadiri1404@ در تلگرام، بپیوندید
محمد حسین قدیری ابیانه
فیلم معرفی قدیری ابیانه در کادر زیر:
Loading
پیوندها
پیوندهای روزانه
طبقه بندی موضوعی
محمد حسین قدیری ابیانه
آخرین نظرات

جمعه, ۹ خرداد ۱۳۹۹، ۰۹:۳۱ ب.ظ

۰

قدیری ابیانه فعال سیاسی اصولگرا می‌گوید: 👈مشایی گفته بود عصر اسلام‌گرایی گذشته همانطور که عصر اسب‌سواری گذشته؛ من هم می‌گویم عصر احمدی‌نژاد گذشته همانگونه که عصر خرسواری گذشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا؛ خبری مبنی بر نیت احمدی‌نژاد، رئیس دولت بهار، برای حضور در انتخابات 1400 منتشر شد، در این خبر آمده که او در محفلی خصوصی پرده از نیت خود برداشته است.

✅ولایت احمدی‌نژاد، مشایی است

«محمدحسن قدیری ابیانه»، فعال سیاسی اصولگرا و سفیر بازنشسته ایران در مکزیک و استرالیا، درباره کاندیدا شدن احمدی‌نژاد در انتخابات 1400 گفت: احمدی‌نژاد به یک دلیل تائید صلاحیت نمی‌شود زیرا او صلاحیت ندارد. در منشور بهار او هیچ چیزی از اسلام نیست. او پایبند به ولایت نیست، ولایت او مشایی است. کسی که نشان داده ظرفیت پست مدیریتی ندارد و خود را گم کرده، قطعا تائید صلاحیت نخواهد شد.

قدیری ابیانه با بیان اینکه من مطمئن هستم او برای انتخابات ۱۴۰۰ ثبت‌نام می‌کند، اظهار کرد: قدرت به مزاج او شیرین آمده است. احمدی‌نژاد خیلی تلاش می‌کند با سفر به شهرها، مردم را با وعده‌های نشدنی، فریب دهد و موج عمومی و مردمی ایجاد کند برای اینکه به شورای نگهبان و رهبری فشار بیاورد تا او را بپذیرند.

✅فشار کار باعث شده احمدی‌نژاد تعادل روحی‌اش را از دست بدهد

سفیر بازنشسته کشور درباره نظر مردم و امکان استقبال از او توسط مردم بیان کرد: مردم خیلی از مسائل را درباره احمدی‌نژاد نمی‌دانند. احمدی‌نژاد هیچ پایبندی به ولایت و اعتقادی به امام و ولایت فقیه ندارد. وقتی رئیس‌جمهور شد همزمان قیمت نفت بالا رفت و همین موجب شد بتواند، یکسری کارها را در سطح کشور انجام دهد، این کارها در دور اول مثبت بود اما در دور دوم خراب کرد‌. معتقدم او کمی قاطی دارد، قبلا هم گفته‌ام او خدمت کرد اما فشار کار باعث شده تعادل روحی‌اش را از دست بدهد‌.

✅او مشایی را مرتبط با امام زمان می‌داند

این فعال سیاسی اصولگرا درباره نزدیکی احمدی‌نژاد به مشایی عنوان کرد: او اعتقاد ویژه‌ای با مشایی دارد و شاید مشایی را مرتبط با امام زمان می‌داند؛ هر چند این مطلب را علنا ابراز نمی‌کند. یکی از حرف‌هایی که مشایی زده، گفته بیت‌المال متعلق به امام زمان است پس با منطق او در این صورت مشایی حق دارد به نمایندگی از امام زمان در بیت‌المال دست‌اندازی کند. در حالیکه در داستان عقیل و امام علی (ع)، وقتی عقیل مقدار بیشتری از بیت‌المال می‌خواهد امیرالمومنین به او می‌گوید بیت‌المال متعلق به مردم است. چطور امام علی (ع) بیت‌المال را متعلق به مردم می‌داند اما احمدی‌نژاد می‌گوید بیت‌المال متعلق به امام عصر است؟

✅تنها کسی که هدایای کشورها به رئیس جمهور را با خود برد، احمدی‌نژاد بود

قدیری ابیانه افزود: او حدود ۵ هزار میلیارد تومان را به عنوان بودجه خاص فرهنگی در اختیار مشایی قرار داد و هنوز هم حاضر نیست درباره آن بودجه گزارش دهد. معتقدم بخشی از این بودجه صرف کسانی شده که امروز سنگ احمدی‌نژاد را به سینه می‌زنند و سایت و تبلیغات و امکانات رسانه‌ای برای او فراهم می‌کنند. احمدی‌نژاد در روزهای آخر ریاست جمهوری‌ش کل هدایایی که در ۸ سال کشورهای مختلف به او هدیه کرده بودند با خودش برد اما تحت فشار افکار عمومی آنها را برگرداند. در زمان ریاست جمهوری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ایشان هدایای دوران ریاست‌جمهوری خود را در موزه‌ای گذاشتند بعد از ایشان هم رئیس‌جمهورهای بعدی این هدایا را به موزه دادند و تنها کسی که هدایا را با خودش برد احمدی‌نژاد بود. هدایایی که به رئیس‌جمهور می‌دهند هم بیت‌المال است. 

سفیر پیشین ایران در مکزیک درباره بودجه تخصیصی دانشگاه ایرانیان، توضیح داد: احمدی‌نژاد ۱۶ میلیارد را به عنوان کمک به دانشگاه ایرانیان که به نام.خودش بود اهدا کرد در صورتی‌که این دانشگاه اصلا تشکیل نشده بود. او به خود حق می‌داد هر طور مایل است دست به بیت‌المال ببرد با این منطق که برای کار خیر و امام زمان است. او نشان داد ظرفیت ریاست جمهوری و محبوبیت را ندارد. 

✅عصر احمدی‌نژاد گذشته همانگونه که عصر خرسواری گذشته است

قدیری ابیانه با بیان اینکه هر چه مشایی می‌گفت احمدی‌نژاد تائید می‌کرد، گفت: مشایی گفته بود عصر اسلام‌گرایی گذشته همانطور که عصر اسب‌سواری گذشته؛ من هم می‌گویم عصر احمدی‌نژاد گذشته همانگونه که عصر خرسواری گذشته است. ممکن است این حرف‌ها به آنها بر بخورد اما اگر گفتن چنین عبارتی درباره اسلام صحیح است، نباید به آنها بر بخورد. اگر حرف من توهین است چرا آنها چنین توهینی را نسبت به اسلام روا داشتند؟ اگر نیست پس جای بر خوردن ندارد.

✅احمدی‌نژاد گندم ری را دیگر نخواهد خورد

این دیپلمات بازنشسته اظهار کرد: احمدی‌نژاد آدم متوهمی است و گندم ری را دیگر نخواهد خورد و با این دست و پا زدن‌ها وضعیت او را خراب‌تر می‌کند.

✅احمدی‌نژاد و مشایی می‌خواستند طرح پوتین- مدودف را در ایران پیاده کنند

او در خصوص نقد احمدی‌نژاد به خانواده لاریجانی‌ها توضیح داد: یکی از نقدهای او به خانواده لاریجانی این بود که نمی‌پسندید دو برادر رئیس دو قوه باشند؛ اول اینکه پسندیدن آن در صلاحیت او نبود چراکه رئیس مجلس را نمایندگان و رئیس قوه قضائیه را رهبری انتخاب می‌کنند. ایشان که می‌گویند با فامیل‌گرایی مخالف هستند خودش رئیس‌جمهور شد می‌خواست پدر عروسش را معاون اول کند. بعد هم پدر عروسش را رئیس‌جمهور کند و خودش معاون اول شود‌. آنها می‌خواستند طرح پوتین- مدودف را در ایران پیاده کنند.

✅احمدی‌نژاد می‌خواهد مقداری از طرفداران تتلو را به سمت خود بکشاند

این فعال سیاسی اصولگرا بیان کرد: احمدی‌نژاد باید توضیح دهد در مایکل جکسون چه دیده که تولد او را تبریک گفته است؟ به نظرم می‌خواهد مقداری از طرفداران تتلو را به طرفداری از خود بکشاند‌. او چند فالور بیشتر می‌خواهد.

او درباره وعده احمدی‌نژاد برای یارانه یک میلیون تومانی عنوان کرد: ‌احمدی‌نژاد وعده یارانه یک میلیون تومانی را در اذهان مطرح می‌کند اما نمی‌گوید منابع مالی آن را از کدام محل می‌خواهد تهیه کند. در روزهای اوج درآمد نفتی وقتی یارانه ۴۵ هزار تومانی را اختصاص داد ماهیانه هزار میلیارد تومان کسری بودجه داشت. صادرات نفت در شرایط قبل از تحریم روزی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه بوده با نرخ دولتی ۱۰۱ هزار میلیارد تومان بود یعنی به ازای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان در هر ماه که آن هم محقق نشد. الان بدهی دولت به بیش از هزار هزار میلیارد تومان رسیده است. صادرات ما روزی ۲ میلیون بشکه کم شده، احمدی‌نژاد از کجا می‌خواهد یارانه ماهیانه یک.میلیون تومانی را تامین کند او منبع تأمین آن را نمی‌گوید فقط گفته که هست. فقط در یک صورت می‌تواند چنین کاری بکند، در صورتی‌ که قیمت نقت سفید ۵۰ برابر، گازوئیل ۲۰ برابر و بنزین را ۵ و گاز و برق و آب را ده‌ها برابر کند. اینکه در تبلیغاتش بگوید قیمت یارانه را افزایش می‌دهد ولی نگوید که قیمت آب و برق و گاز و بنزین چقدر خواهد شد، نوعی فریبکاری است.

borna.news/fa/tiny/news-1007586

۹۹/۰۳/۰۹

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">