پایگاه شخصی دکتر محمد حسن قدیری ابیانه

دکترای علوم استراتژیک با گرایش مدیریت استراتژیک، معمار پایه یک و عضو نظام مهندسی، مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام، سفیرسابق در مکزیک و استرالیا

پایگاه شخصی دکتر محمد حسن قدیری ابیانه

دکترای علوم استراتژیک با گرایش مدیریت استراتژیک، معمار پایه یک و عضو نظام مهندسی، مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام، سفیرسابق در مکزیک و استرالیا

اطلاعیه : جهت عضویت و مطالعه مطالب، به آدرس ghadiri1404@ در تلگرام، بپیوندید
محمد حسین قدیری ابیانه
فیلم معرفی قدیری ابیانه در کادر زیر:
Loading
پیوندها
پیوندهای روزانه
طبقه بندی موضوعی
محمد حسین قدیری ابیانه
آخرین نظرات

چهارشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۰، ۱۱:۵۲ ق.ظ

۹

در فتنه جدید ولی فقیه هدف حملات خواهد بود.

چهارشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۰، ۱۱:۵۲ ق.ظ
با ارزیابی پیش برنامه ها و مواضعی که کم و بیش در صحنه های خارجی و داخلی استنباط می شود این است که در فتنه جدید همچون انتخابات قبلی  آقای احمدی نژاد هدف حملات و توطئه ها نیست زیرا
دوره ریاست جمهوری وی به پایان خواهد رسید و امکان حضور  مجدد را قانونا نخواهد داشت، ضمن اینکه به دلایل موضوعات پیش آمده در سال جاری محبوبیت سابق را نیز ندارد.
هر چند در انتخابات قبلی خیلی زود معلوم شد که هدف اصلی اصل ولایت فقیه و نظام اسلامی بود که با شعار جمهوری ایرانی تبلور یافت.
نقش رهبر معظم انقلاب در خنثی شدن فتنه ای که سرمایه گذاری زیادی روی آن شده بود دشمن را بیش از پیش متوجه این نقطه قوت نظام کرد و اینبار توطئه ها بیش از گذشته و البته مستقیم تر حول تخریب شخص رهبر انقلاب خواهد بود.
هدف میان مدت تضعیف شخص رهبر و هدف دراز مدت تر تخریب و نقض اصل ولایت فقیه و تغییر نظام خواهد بود.
در این راستا هدف کوتاه مدت فتح مجلس است و از آنجا که هدف کیش و مات اسلام و نظام اسلامی است، سرمایه گذاری برای فتح مجلس از اهمیت بسیاری برخوردار است،‌با این تفاوت که اینبار جریان انحرافی نیز با آنها همسو است و آنها امیدوارند که وزنه ریاست جمهوری را نیز مثل وزنه برخی از مناسب دیگر در کفه ترازوی خویش قرار دهند.
سازمان های جاسوسی غرب اعم از سیا، موساد و اینتلیجنت سرویس طراحی های دراز مدتی را انجام داده و به اجرا درآورده اند که فتنه سبز اوج آن بود که به اذعان خانم کلینتون آمریکا هدایت و حمایت از آن را بر عهده داشت و افرادی چون موسوی و کروبی و یارانشان مهره های سرباز این طرح علیه نظام اسلامی و استقلال آن بودند.

همه قرائن نشان می دهد که که هماهنگی لازم برای مرحله بعدی فتنه صورت گرفته است و تخریب رهبری در دستور کار است.
به اصطلاح مستند بی بی سی که پر بود از جعلیات علیه رهبر معظم انقلاب اسلامی و سایر برنامه هایی که تدارک دیده اند نشان از مقدمه سازی برای این حرکت است.
ماشه حملات داخلی هماهنگ با برنامه های تنظیم شده با نامه هایی مثل نامه نوری زاد و سردار علایی چکانده شد و دعوت از عماد افروغ در برنامه زنده پارک ملت، تیر دیگری است که شلیک گردید و باید منتظر بود عوامل هماهنگ با دشمن حتی در درون مجلس نهم (در صورت نفوذ به آن) و نیز مجلس خبرگان رهبری وارد این عرصه شوند و حملات به رهبری را ابتدا با زبان توصیه و سپس انتقاد و طرح سوال تا مراحل بعدی آغاز نمایند.
بنده این نامه ها  و مقالات و سخنرانی ها را بی ارتباط با برنامه براندازی نظام نمی بینم هر چند ممکن است برخی ها از نقش آفرینی خود در این برنامه ها  بی اطلاع باشند، همانطور که گاهی توزیع کنندگان مواد مخدر از افراد ناآگاه برای جابجایی مواد مخدر استفاده می کنند بدون اینکه حتی خود بدانند که چه محموله های را حمل می کنند.
اخیرا در رسانه های آمریکایی اعلام شد که ماموران سازمان موساد اسرائیل در بسیاری کشورها خود را نمایندگان سیا اعلام می دارند و اینگونه جلوه می دهند که که از طرف آمریکا آنها را به استخدام در می آورند زیرا که هستند کسانی که حاضرند مزدور آمریکا باشند ولی حاضر نیستند برای اسرائیل مزدوری نمایند.
در اخبار خارجی آمده بود که جندالله (بخوانید جندالشیطان) یعنی همان گروه ریگی، بازی خورده اسرائیل بوده و فکر می کنند دارد برای سازمان سیا کار می کنند. حال آنکه در خدمت سازمان جاسوسی موساد اسرائیل هستند.
بنده معتقدم که مدیریت نیروهای القاعده نیز به دست آمریکا و اسراائیل افتاده و آنها هستند که عملیات انتحاری کسانی را بر عهده دارند که با انفجار بمب در بین شیعیان و انفجار حرم های مطهر فکر می کنند که دارند برای اسلام جانفشانی می کنند و نمی دانند که اربابان واقعی آنها که هدایت امور را در دست گرفته اند دشمنان سرشناس و سرسخت اسلامند و خودشان بعد از مرگ با آن سردمدارن در جهنم همنشین خواهند بود.
در  فتنه جدید نیز ممکن است کسانی ندانند که مقالاتشان و سخنرانی هایشان و عملکردشان بخشی از بازی طراحی شده توسط بیگانگان است و خود را سربازان جبهه ای از جبهه های داخلی نظام بدانند ولی در واقعیت بازی خورده سازمان های جاسوسی معاند نظام هستند..
بنده در بهترین حالت نامه سردار علایی و سخنرانی عماد افروغ را بخشی از این پازل طراحی شده می دانم و معتقدم که آنها به سوی مبانی نظام شلیک کرده اند هر چند اظهار کنند که وفادار به نظام هستند و هر چند بعد در مورد منظورشان به توجیه بپردازند..
آنها عملا در جبهه جندالشیطان و بر علیه سپاه اسلام قلم فرسایی کرده اند. بنده نوشتن نامه برای سردار علایی و تصمیم به انتشار آن در اطلاعات و نیز دعوت عماد افروغ به پارک ملت و اظهارات او را بخشی از پازلی می دانم که در ظاهر توسط جناحی داخلی هماهنگ شده ولی هدایت اصلی آن در دست بیگانگان است.
بنابراین اگر در آینده نه چندان دور ذکر مطالبی از این قبیل در حتی مجلس خبرگان توسط اعضای زخم خورده علیه رهبری باشیم غافلگیر نخواهم شد.
هر چند فتنه 88 شکستی سخت خورد، لیکن دشمن به اتحاد جریان انحرافی با فتنه امید بسته است و صرف هزینه های هزاران میلیاردی برای فتح مجلس را نباید نادیده گرفت.
امروز در سنگر مجلس و دیگر سطوح به کسانی نیازمندیم که در فتنه ها و انحرافات سکوت پیشه نکنند و در صفحه شطرنج مبارزه اسلام ناب با اسلام آمریکایی به عنوان سربازان نظام آماده باشند تا با فدا کردن خود مانع کیش و مات نظام شوند و دشمن را در بازی کینه توزانه خویش مورد هجوم قرار دهند و بتوانند فیل و اسب و وزیر جبهه دشمن را تا کیش و مات همه جانبه دشمن از صحنه بیرون کنند و زمینه را برای تحقق چشم انداز قرن که حضرت امام ترسیم فرمودند مهیا سازند انجا که فرمودند این قرن قرن اسلام است.

۹۰/۱۰/۲۸

نظرات  (۹)

چرا فکر می کنید مردم مثل شما فکر می کنند.سال 57 گذشت.بیش از نیمی از جمعیت 75 میلیونی در انقلاب نقشی نداشتن.واقع بین باشید.تا کی می خواهید مردم را فریب دهید.این همه گرانی،فساد،تحریم،تحقیر... بازم بس نیست؟چرا مملکت باید توسط یک نفر اداره بشه؟ زمان شاه هم یک نفر حرف آخر را می زد آلان هم همینجور.شماهایی که نفستون از جای گرم در میاد،برید ببینید که مردم دارن زیر بار این مشکلات خرد میشن،واسه همتون متاسفم.خدا نجاتمون بده.
۲۹ دی ۹۰ ، ۱۸:۴۶ محمد معصومی
 جناب آقای غدیری این جانب به عنوان شخصی مسلمان ومعتقد به مکتب ایمه اطهار و به عنوان کسی که بارها وبار ها سیره وسنت پیامبر اسلام  (ص)و امام علی (ع) رادرشیوه حکومت داری مطالعه کرده ام هیچ نقطه ابهامی برایم در مورد شیوه حکومت داری این بزرگواران بعداز 1400 سال وجود ندارد اما در مورد حکومتی گه ادعا میکند ادامه دهنده حکومت علوی است وبزرگانی امسال اقای مصباح حکو مت ولی فقیه را سایه ای از حکومت ایمه می داند در پایان 30 سالگی اش صدها ابهام و تناقض در آن می بینم شما بهتر از بنده از شیوه برخورد امام علی (ع) با مخالفان سیاسی خود خبر دارید آنجا که فرمود تا زمانی که خوارج دست به شمشیر نبرده اند کسی به آنها تعرضی نکند -کتاب جاذبه و دافعه علی (ع). شهید مطهری -وهمچنین قاطعیت آن امام همام در مقابل تعدی کنندگان به بیت المال و مقایسه این موارد را با عملکرد جمهوری اسلامی در مقابل مخالفان سیاسیاسی و غارتگران بیت المال .در حوادث 88 دیدیم که چگونه برخلاف نص صریح اصول قانون اساسی ابروی عده ای متهم را که روزگاری عضو خانواده این نظام بودندبه باد دادندواز طرفی میبینیم یکی از مقامات ارشد نظام به اعتراف علنی مقامات قضایی به فساد مالی متهم است وکسی جرءت بازخواست ایشان ندارد.راستی اقای غدیری مقاومت 11 روزه دومین مقام کشور در برابر حکم حکومتی رهبری باعث تضعیف جایگاه ولایت فقیه می شود یا اظهار نظر منطقی یک جامعه شناس در مورد مشکلات کشور.جناب آقای غدیری آن نگاه و برداشتی که امثال جنبعالی در مورد ولایت فقیه دارید چنان افراطی وبر خلاف اصول دین و مذهب می باشد که همه راهها می بندد وراهی جز این باقی نمی گذارد که ولی فقیه را نیز معصوم وعاری از هرگونه خطا واشتباه بدانیم و متاسفانه بیشترین وکاری ترین ضربه را به این اصل مترقی این برداشت متعصبانه وارد کرده ودر آینده ضربات بیشتری وارد خواهد کرد و با عرض پوزش باید بگویم این نوع برداشت ناشی از دو علت میتواند باشد 1-مروجین و معتقدین به این نوع برداشت هیچ هدف وعقیدهای جزرسیدن به مطامع دنیوی و شخصی خود نداشته واین روش ونگاه را به عنوان وسیله ای برای رسید به مطامع خود برگزیدهاند.2-دسته ای گرفتار دیو جهلند که به حقیقت اسلام نبرده اند
پاسخ:
برادر عزیر اقای محمد معصومی. نامه شما را دیدم و آن را دلسوزانه و صادقانه ارزیابی می کنم. من ولی فقیه را معصوم نمی دانم. قانون هم معصوم نمی داند به همین لحاظ هم امکان عزل وی توسط  مجلس خبرگان رهبری را پیش بینی کرده است. راهکار و مرجع خاصی هم برای آن در نظر گرفته شده است. اگر کسی هم نقد داشته باشد می تواند و بلکه باید با ایشان مطرح نماید. حداقل ان است که فارغ از اینکه نامه به دستشان برسد یا نه نظر خود را برایشان ارسال کند و بدینگونه به تکلیف خود عمل نماید. امام باید مراقب باشیم که نقد ما که می تواند صحیح یا غیر منطقی هم باشد موجب تضعیف جایگاه ولایت نباشد و از این بابت صدمه ای به آن نرسد.
هر کس ممکن است که به نزدیکترین افراد خانواده خویش هم نقد داشته باشد ولی راضی نیست که نحوه طرح آن طوری باشد به او لطمه وارد آید. آنهم نه به خاطر شخص او بلکه به خاطر اینکه مدیریت کشور ممکن باشد.
شما می دانید که روانشناسان توصیه می کنند که پدر و مادر اگر اختلاف دیدگاهی دارند به مشاجره در حضور فرزندان نپردازند زیرا که اثر سازنده نخواهد داشت.
بعضی ها منتظر فرصتی هستند که به تخریب وجهه رهبری بپردازند تا از این طریق به کشور لطمه بزنند و به محضی که باب انتقادهای تند علنی باز شود آن را به تخریب نزدیک می سازندو از این طریق سعی می کنند انسجام کشور را بر باد دهند.
فتنه گران و منحرفین هر دو دولبه یک قیچی هستند هر چند به ظاهر حرکت به سمت مقابله جلوه کند.
اقدام رئیس جمهور در خانه نشینی قطعا نقطه ضعف بزرگ وی بود. اما آنها که نوشتید اهل خانه اند و  چرا آبرویشان را بردند باید بگویم آنها درصدد بودند ابروی نظام را ببرند و همسو به توطئه های دشمن شدند.
در مورد نیت ها هم خدا به همه چیز دانان است.
 چرا به این اقلیت نا چیز اجازه راهپیمائی نمی دهند تا آبرویشان در همه دنیا ریخته شود؟

پاسخ:
غربی ها با رسانه ها از کاهی کوه می سازند. کارکرد این نوع ا عتراضات تهیه خوراک برای خارجی ها است.
۲۹ دی ۹۰ ، ۱۶:۳۶ یوسف نیری
 به آقای مرتضی اشرفی عرض کنم که تمام کسانی که به اینترنت دسترسی دارند نماینده مردم ایران نیستند ، و تمام کسانی که به سایت الف مراجعه می کنند نماینده کسانی که به اینترنت مراجعه می کنند نیستند 

مثال نقض استدلال شما اینکه ، اگر پاسخ های جناب قدیری ابیانه در سایت مشرق باشد عکس رای های سایت الف را کسب می کند ، با یک نرم افزار تغییر آی پی به راحتی می شود در رای های سایت الف دست برد ، بارها و بارها مشاهده شده که آیه قرآن و حدیث پیامبر و نظرات کاملا منطقی در مورد ترور و ... با رای های تعجب آور و مضحک مواجه شده اند ، آیا این رای ها نظر مردم را نمایندگی می کند ؟ یعنی اکثریت مردم قرآن را قبول ندارند ؟ 

اگر به دنبال واقعیت هستید ، نظرسنجی های معتبر داخلی و خارجی انتخابات را نگاه کنید که قبل و بعد از انتخابات ،بیانگر پیروزی قاطع احمدی نژاد بود ، اگر فکر می کنید در انتخابات خودتان تصمیم گرفتید که اعتراض کنید و ایده کودتای مخملی توهم مسئولینه ، بهتره گزارش 164 صفحه ای "Which path to persia" که انستیتو برکینگز دو روز قبل از انتخابات منتشر کرد رو مطالعه کنید www.brookings.edu 

به جای اینکه هرچیزی رو که توی دهانتان میگذارند ، بازگو کنید ، سعی کنید تامل کنید 
 دوران شما و خکومتان رو به پایان بز اسا س دادهای موجود انقلاب دیگری در راه است 
پاسخ:
33 سال است که دوران انقلاب تمام شده است و قرار است ظرف چند ماه طومار نظام اسلامی بر چیده شود. متن شما دهها سال دیگر با همین مفهوم تکرار خواهد شد.
۲۸ دی ۹۰ ، ۲۱:۳۸ مرتضی اشرفی
 اینکه در خیابانها جوانان را با گلوله و باتوم و شوکر و ... به خاک و خون کشیدیدو در کوی دانشگاه و کهریزک جوانان این کشور را به استیصال کشاندید. شکی نیست اما این دلیل شکست جنبش سبز نیست چون این جنبش وارد مسابقه خشونت نشده است که از شما ببازد و عقب نشینی کند.   اگر می خواهی سند پیروزی جنبش سبز را  مشاهده کنی. به سایت الف برو و به نظر بازدید کنندگان در باره پاسخهای خود را آنجا ببین تا بدانی کمتر از پنج درصد مردم با شما هستند و آنهم به خاطر اینکه در قدرت هستید و این پنج درصد هم مگسانند دور شیرینی. 
پاسخ:
این نظرات نشان دهنده اکثریت آرائ مردم ایران نیست. این می تواند نشان موفقیت سایت الف باشد که اقلیتی را که با نظام اسلامی مسئله دارند به خواندن سایت خود جذب کرده است.
 رکن رکین این نظام ،ولایت فقیه و شخص مقام معظم رهبری است بزرگترین خواسته دشمنان اسلام و قرآن و اهل بیت علیهم السلام ،تضعیف هم شخص و هم شخصیت ایشان است. به نظرم افرادی مانند شما (که خداوند قلم و بیان و زمینه ای را به شما داده)تا سر حد توان و جان باید در مسیر دفاع از قرآن و اهل بیت و ولایت فقیه که ضامن اجرای ثقلین است گام بردارید و نخبگان و خواص دیگر را نیز به این امر تشویق کنید و این مسیر باید توسط همه  با استقامت ادامه داده شود  تا زمانی که - ان شاء الله هر چه زودتر - حضرت بقیة الله اعظم(ارواحنا فداه) ظهور بفرمایند. خداوند عاقبت همه را ختم به خیر بگرداند  
 انشاالله  به یاری امام عصر(عج) در این مقوله هم مانند فتنه ی 88 دشمنان در اهداف خودشان ناکام خواهند بود.
از روشنگری شما کمال تشکر رو دارم-
۲۸ دی ۹۰ ، ۱۳:۲۹ علی بخشی
سلام آقای قدیری

واقعا تحلیلی واقع بینانه بود. 

فقط خواشمندم که این تذکرات را حتما به مسئولین بگویید چرا که باز نمی خواهیم شاهد فتنه ای شبیه 88 باشیم.

چرا که بدست خودمان داریم زمینه ها را فراهم می کنیم.در فتنه 88 چند هفته قبل از انتخابات مقاله ای را در سایت فارس خوندم که هشدار در خصوص فتنه را داده بود اما کسی توجه نکرد و ... . 

یا علی 
موفق باشید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">