پایگاه شخصی دکتر محمد حسن قدیری ابیانه

دکترای علوم استراتژیک با گرایش مدیریت استراتژیک، معمار پایه یک و عضو نظام مهندسی، مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام، سفیرسابق در مکزیک و استرالیا

پایگاه شخصی دکتر محمد حسن قدیری ابیانه

دکترای علوم استراتژیک با گرایش مدیریت استراتژیک، معمار پایه یک و عضو نظام مهندسی، مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام، سفیرسابق در مکزیک و استرالیا

اطلاعیه : جهت عضویت و مطالعه مطالب، به آدرس ghadiri1404@ در تلگرام، بپیوندید
محمد حسین قدیری ابیانه
فیلم معرفی قدیری ابیانه در کادر زیر:
Loading
پیوندها
پیوندهای روزانه
طبقه بندی موضوعی
محمد حسین قدیری ابیانه
آخرین نظرات
  • ۲۷ بهمن ۹۷، ۱۹:۴۱ - صادق
    احسنت

پنجشنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۰۷ ب.ظ

۰

دکتر قدیری‌ابیانه در گفت وگو با "قدس آنلاین":  امروز علمای وهابی، شیعیان را کافر ومرتد اعلام می‌کنند و داشتن ارتباط با انها را مذموم اعلام کرده در حالی که با امریکا که اصولا اعتقادی به پیامبر اکرم (ص) ندارند متحد شده و حتی زیر یوغ آنان رفته‌اند و با صهیونیست‌ها که اصولا مطابق آموزه‌های کتاب مقدس خود "تلمود" هرغیر یهودی را حیوانی ناطق می‌داند که خانه‌اش حکم طویله دارد همکاری می‌کنند! در حالی که علمای وهابی کشتن شیعیان را عامل رفتن به بهشت عنوان می‌کنند کشتن صهیونیست‌ها را حرام می‌دانند انها این جنایات را فقط علیه شیعیان انجام نمی‌دهند بلکه برادران اهل سنت نیز از دست انان در امان نیستند. نمونه آن رفتارهای داعش و گروه‌های تروریستی در عراق و سوریه است که مورد حمایت سعودی قرار دارد.

قدس آنلاین - دکتر محمد حسن قدیری ابیانه کارشناس مسایل سیاسی و سفیر اسبق ایران در استرالیا و مکزیک با بیان اینکه حمایت های علمای مزدور وهابی منجر به افزایش وقاحت رئیس دولت آمریکا شده است به قدس آنلاین گفت: اعلام به رسمیت شناختن  بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی از سوی آمریکا و انتقال سفارت شیطان بزرگ به قدس که مورد استقبال شدید رژیم صهیونیستی قرار گرفته بیانگر آن است که سیاست سازش با رژیم صهیونیستی غلط و بسیار آسیب زاست. رژیم صهیونیستی که با شعار سلطه از نیل تا فرات سرزمین فلسطین را اشغال کرد حتی کمترین حقوق فلسطینیان را به رسمیت نمی شناسد و برنامه ای برای پایان قتل؛ تجاوز و ویرانی خانه های مردم بی دفاع فلسطین ندارد. متاسفانه سیاست های کشورهایی نظیرعربستان، امارات وهم پیمانانشان و علمای وهابی نسبت به سیاست انتقال پایتخت رژیم اشغالگر به قدس شریف و درخواست فراموش کردن قدس از سوی مسلمانان و واگذاری آن به یهودیان از سوی علمای مزدور وهابی منجر به افزایش جسارت در رئیس دولت آمریکا شده است تا با چنین وقاحتی این موضوع را اعلام کند.

 این کارشناس بین الملل با تاکید بر ایجاد انتفاضه های جدی تر خاطر نشان کرد: بی تردید انجام چنین طرحی منجر به انتفاضه های بزرگی در فلسطین می شود و آمریکا با چنین راهبردی یکپارچگی و اتحاد گروه های مقاومت و فلسطینیان را برای نابودی این رژیم غاصب هموار تر می کند. بی شک مبارزه با رژیم صهیونیستی به کرانه باختری هم تعیم خواهد یافت. از طرفی ملتهای مسلمان را به مبارزه بیشتر و موثرتر با رژیم صهیونیستی ترغیب می کند، هر چند که ملتهای فهیم مسلمان در سراسر دنیا به نفع مردم فلسطین موضع گیری نموده و از دولتهای حامی رژیم غاصب اعلام نفرت و انزجار خواهند کرد. وی افزود: یقینا رژیم عربستان و همپیمانان مرتجع منطقه ای بیش از پیش منزوی خوهند شد. از سوی دیگرعلمای وهابی که به نفع رژیم صهیونیستی و علیه سایر مسلمانان جهان فتوی صادر می کنند نزد ملتها وحتی پیروان خود بی اعتبار خواهند شد.

قدیری ابیانه با تاکید بر احیای شعار فسطین و به زباله دان پیوستن رژیم جعلی صهیونیسم به قدس آنلاین گفت: اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نمی تواند این رژیم را از سرنوشت محتوم خویش یعنی اضمحلال درآینده ای نه چندان دور نجات دهد، این رژیم جعلی است وهمانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند آینده ای نخواهد داشت. هر چند رژیم صهیونیستی دائم از جنگ با حزب الله می گوید اما حزب الله اعلام کرده این بار فقط درسرزمین خویش  بر علیه صهیونیست ها مبارزه نمی کند، بلکه در صورت تجاوز صهیونیستها جنگ را به داخل خاک فلسطین اشغالی می کشاند. وی ادامه داد: آغاز هر گونه جنگی با رژیم صهیونیستی با حزب الله برای این رژیم غاصب ویرانگر خواهد بود.  تمام نقاط فلسطین اشغالی از جمله تاسیسات هسته ای  در دسترس موشک های حزب الله قرار دارد؛ بنابراین دیگر اسرائیلی باقی نخواهد ماند تا به دنبال استقرار پایتختی برای خود باشد. مسلم است که یک بار دیگر  فلسطین به طور کامل به نقشه بازخواهد گشت و شعار آزادی فلسطین از" نهر تا بحر" که شامل کل فلسطین می باشد، شعار سلطه از نیل تا فرات صهیونیست ها را محو خواهد کرد و رژیم صهیونیستی به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.

قدیری ابیانه در ادامه با اشاره به نکات مهمی در راستای اختلاف افکنی قدرتهای غربی در جهان اسلام به اتحاد غرب اشاره کرده و اظهار داشت: سیاست اختلاف بیانداز وحکومت کن، سیاست استعمار انگلیس بوده که امریکا و سایر همپیمانانش نیز از چنین سیاستی پیروی می کنند در حالی که کشورهای اروپایی که از نژادها، مذاهب؛ زبانها تشکیل شده اند و واحدهای مختلف پول داشتند و در طی قرنها و سالهای گذشته جنگهای خونینی با یکدیگر داشته اند و کشتارهای میلیونی علیع یکدیگر داشته اند که جنگ جهانی اول و دوم نمونه ای از آن است، دراین عصر بر ایجاد و افزایش وحدت بین خود تمرکز کرده اند؛ آنها خواستار برداشته شدن مرزهای بین کشورهایشان بوده؛ پول مشترک (یورو)، پارلمان و سیاست خارجی واحد را در به راه انداختند، در حالی که عکس این موضوع را برای مسلمانان دنبال کرده و  به اختلافات قومی؛ قبیله ای، نژادی و مذهبی در بین مسلمانان دامن می زنند.

این کارشناس مسایل سیاسی در خصوص راهبرد دنیای غرب برای ایجاد تفرقه در جهان اسلام گفت: آنها برای افزایش اختلاف بین مسلمانان با ایجاد مذاهب جعلی در بین شیعیان واهل سنت که از آن میان می توان به وهابیت درعربستان، قادیانی در پاکستان و بهائیت در ایران اشاره کرد و افزود قادیانیت  در پاکستان و بهائیت در ایران به شکست انجامید اما وهابیت در عربستان گسترش یافت. دشمنان توانستند با ایجاد اختلاف در تمام زمینه ها برجهان اسلام مسلط شوند تا با غارت منابع آنها مسلمانان را به فقر وفلاکت بکشانند.

این کارشناس بین الملل با انتقاد از سیاست های ضد وحدت سعودی ها گفت: امروز علمای وهابی شیعیان را کافر ومرتد اعلام می کنند و داشتن ارتباط با انها را مذموم اعلام کرده در حالی که با امریکا که اصولا اعتقادی به پیامبر اکرم ندارند  متحد شده و حتی زیر یوغ آنان رفته اند و با صهیونیست ها که اصولا مطابق آموزه های کتاب مقدس خود "تلمود" هرغیر یهودی را حیوانی ناطق می دانند که خانه شان حکم طویله را دارد همکاری می کنند! در حالی که علمای وهابی کشتن شیعیان را عامل رفتن به بهشت عنوان می کنند کشتن صهیونیست ها را حرام می دانند. انها این جنایات را فقط علیه شیعیان انجام نمی دهند بلکه برادران اهل سنت نیز از دست انان در امان نیستند.   نمونه آن رفتارهای  داعش و گروه های تروریستی در عراق وسوریه است که مورد حمایت سعودی قرار دارد.

قدیری ابیانه افزود: هر چند داعش توسط امریکا، انگلیس و اسرائیل ایجاد شد اما عربستان وعلمای وهابی تمام قد از آنها حمایت کردند. یکی از مواضع داعش این است که چون حجاج به جای خدا، سنگ خانه خدا را می پرستند، خونشان مباح وقتلشان واجب است، و در صورتی می توانند از شرک رهایی یابند که خانه خدا را خراب کنند. تفکر وهابی و داعشی منجر به ویرانی مقابر پیامبران الهی و بمب گذاری در مساجد و به خاک و خون کشاندن هزاران نماز گزار مسلمان بیگناه شده است. وی در پایان خاطرنشان کرد: تفکر وهابی داعشی زنان را به بردگی می گیرد و بازار بردگی ایجاد می کند به حدی که حتی مجوز زنای با محارم را هم صادر می کند! خوشبختانه تعداد بسیار کمی از برادران وخواهران اهل سنت تحت تأثیر این تفکر قرار گرفتند و اکثریت بر حول سنت و آموزه های صحیح اسلامی وگوش به فرمان قرآن در راستای افزایش وحدت اسلامی هستند. تفکر وهابی ها به حدی نجس است که حتی برخی از علمای وهابی همسران خویش را برای جهاد نکاح دراختیار تروریست ها قرار دادند.

دکتر قدیری ابیانه در پایان با تاکید بر حفظ وحدت و حرکت به سمت تمدن سازی اسلامی تصریح نمود: خوشبختانه مواضع علمای اهل سنت از جمله علما و اساتید دانشگاه الازهر در مصر بیانگر قاطعیت مبارزه با این تفکر و گروه های تروریستی است. هر چند سعودی ها بر طبل جنگ و تفرقه می نوازند اما جمهوری اسلامی ایران همواره برخلاف سیاست های استعمارگرانه بر وحدت مسلمین تاکید دارد و به دنبال احیای این آموزه قرآنی ودینی و دستورات پیامبر اکرم اسلام (ص) است. بی شک در صورت اتحاد مسلمانان، جهان اسلام به  بزرگترین ابرقدرت جهان تبدیل خواهد شد و زمینه برای شکل گیری تمدن اسلامی فراهم می شود چرا که به اذعان دوست و دشمن جمهوری اسلامی ایران توانایی ویژه ای برای رهبریت حرکت عظیم به سمت شکل گیری تمدن عظیم اسلامی را داراست. ازاین رو توجه به وحدت وجلوگیری از تشتت جامعه اسلامی بسیار حائز اهمیت است.

پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶

http://8tag.ir/news/7781969872670344338-7761123929257951175

۹۶/۰۹/۱۶

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">